Detské burzy v Petržalke organizujeme už 15 rokov. Sme partia fandiaca recyklácii a táto aktivita je našou odpoveďou na plytvanie v dnešnej konzumnej spoločnosti. Ak máte podobný názor, radi Vás privítame ako predávajúcich či nakupujúcich na niektorej z našich búrz.

Pozývame Vás na najbližšiu

Jesennú burzu už 5. 10. 2019

na Bilingválnom gymnáziu C. S. Lewisa

na Haanovej ulici 28

v Bratislave-Petržalke.

Tešíme sa na Vás.

 

 

Priatelia burzy

 

Mobik

 

  • 0 Voľné miesta
  • 150 Počet predajných miest
  • 2019-10-05 09:00:00 Dátum konania
  • 2019-10-03 09:00:00 2019-09-18 18:00:00 Dátum prihlasovania

Burza jesenného a zimného detského oblečenia

detských športových potrieb na jeseň a zimu, mimosezónneho tovaru ako knižky a hračky, či kojeneckých potrieb alebo tehotenského tovaru.

REGISTRÁCIA:

Pokiaľ máte záujem zúčastniť sa ako predávajúci, nezabudnite v termíne 18.septembra. 2019 od 18-tej hodiny vyplniť formulár a požiadať o predajné číslo. Následne obratom potvrďte link z mailu, ktorý dostanete na Vami zadanú mailovú adresu. Link má maximálne hodinovú expiráciu.  

Pozor! Počet predajných čísiel je z kapacitných dôvodov obmedzený. Zaregistrujte sa medzi prvými!

PREČÍTAJTE SI  POKYNY:

Prosíme Vás, aby ste si pozorne prečítali pokyny pre predávajúcich na tejto stránke. Detské burzy organizujeme už niekoľko rokov, táto jesenná burza je 40. v poradí.

Za tie roky sa nám podarilo vyladiť veľa vecí k spokojnosti návštevníkov burzy i samotných predávajúcich. Pre hladký priebeh každej  burzy je však nevyhnutná Vaša spolupráca a rešpektovanie našich pokynov. Uľahčíte nám tým prácu a spoločne sa vyhneme mnohým nepríjemnostiam. Vopred ďakujeme, že nás akceptovaním našich pokynov podporujete.